ارسال همه روزه به تمام شهرستان ها و استان ها از طریق پست.ارسال شیراز روزانه با پیک از ساعت 11 صبح تا 2 بعدظهر
بر اساس قیمت
حالت نمایش Grid View List View
مرتب سازی براساس تعداد نمایش

مانیتور لپ تاپ

  راهنمای خرید مانیتورلپ تاپ

  یک مدل مانیتور ممکن است با چندین مدل لپ تاپ سازگار باشد.یکی از راه های بررسی این سازگاری استفاده از پارت نامبر درج شده در پشت مانیتور لپ تاپتان است.پارت نامبر یک کد اختصاصی مربوط به لپ تاپتان می باشد,که به شما اطلاعات دقیقی از مدل صفحه نمایشتان می گوید.با سرچ پارت نامبر در گوگل می توانید به مشخصات صفحه نمایش سازگار با لپ تاپتان دسترسی داشته باشید.

  مدل مانیتور لپ تاپ را چطور تشخیص بدم؟

  سوالی که اکثرا کاربران هنگام خرید مانیتور با آن مواجه می شوند,پارت نامبر یا مدل مانیتور است.نگران نباشید.در واقع پارت نامبر به شما می گوید  که ال ای دی مورد نظرتان ضخیم است یا اسلیم، کانکتور چند پین دارد، چه رزولوشنی و چه سایزی دارد، مات است یا شفاف و …

  پارت نامبر ال ای دی لپ تاپم رو چطور پیدا کنم؟


  قبل از هرکاری شما باید مانیتور را جدا کنید.پارت نامبر دقیقا پشت مانیتور لپ تاپ شما است. شما با سرچ این پارت نامبر در گوگل به مشخصات ال ای دی پی می برید.
  خرید مانیتور لپ تاپ

  علائم خرابی مانیتور لپ تاپ 
  • لپ تاپ شروع به کار می کند، اما صفحه نمایش مشکی است.در صورت تکان دادن مانیتور، روشن می شود و کار می کند.
  • لپ تاپ شروع به کار کرده است اما صفحه به شدت تاریک است. با این وجود به مقدارکمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور را می توان مشاهده کرد.
  • بلافاصله بعد از روشن شدن لپ تاپ مانیتور به رنگ صورتی تیره یا قرمز می باشد که بعد از چند ثانیه تیره می شود.
  • صفحه نمایش  چند بار چشمک می زند اما بعد از آن تیره می شود. اگر لپ تاپ را تکان دهید یا چند ضربه آرام به کناره ی آن بزنید، دوباره شروع به چشمک زدن می کند.
  • صفحه نمایش سفید یا سیاه است و مانیتور خارجی کار می کند.
  • خطوط راه راه عمودی یا افقی بر روی صفحه وجود دارد، که اگر شما صفحه را تکان دهید و یا به آرامی به کناره های آن ضربه بزنید، تغییر می کند.

   تعویض مانیتور لپ تاپ در شیراز


  در صورتی که ساکن شیراز هستید و قصد تعویض مانیتور  خود را دارید,متخصصین ما در بخش تعمیرات, تعویض را به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهند داد.  

  لیست مقایسه

  لیست مقایسه
  محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید